PMI FOR UKRAINE to inicjatywa 20 oddziałów Project Management Institute (PMI) współpracujących na rzecz wsparcia Ukrainy. Kierownicy Projektów, którzy chcecie coś zrobić, aby wesprzeć Ukrainę i uchodźców – oto jak możecie się zaangażować!

UKRAINA NAS POTRZEBUJE!

Nielegalna inwazja i brutalny atak Rosji na Ukrainę trwa. Ponad 4 miliony Ukraińców uciekło do innych krajów w Europie i na świecie. Szacuje się, że ponad 7 milionów osób zostało przesiedlonych wewnętrznie. Ukraina posiada zasoby naturalne, takie jak pola uprawne i surowce, ale obecnie miasta, szpitale, szkoły, firmy i infrastruktura są niszczone.


Jesteśmy kierownikami projektów. Jako profesjonaliści podpisujemy się pod naszym kodeksem postępowania i etyki. Zobowiązujemy się do przestrzegania prawa międzynarodowego. Połączyliśmy się, aby pomóc Ukraińcom zarówno przetrwać i odbudować Ukrainę, jak i pomóc uchodźcom, którzy przybywają do naszych krajów.


Apelujemy do Was, naszej lokalnej i globalnej społeczności zawodowej, abyście przyłączyli się do nas we wspieraniu Ukrainy!Zbiórki

Przekaż pieniądze tam, gdzie mogą one przynieść najwięcej pożytku. Zalecamy wspieranie i przekazywanie darowizn dużym organizacjom w Ukrainie, które zostały utworzone, aby odpowiadać na potrzeby humanitarne, takim jak:

Pomoc humanitarna w strefie konfliktu.

Pomoc humanitarna skierowana do dzieci.

Pomoc humanitarna i medyczna dla Ukrainy.

Ratuj życie zwierząt w ogrodach zoologicznych i schroniskach.

Wesprzyj naszą akcję humanitarną

Wolontariusze PMI organizują zbiórkę i dostawę pomocy humanitarnej z Europy do Ukrainy.


Wierzymy, że Wy, tworzący naszą społeczność zawodową, jesteście najpotężniejszym zasobem, jakim dysponujemy i który może coś zmienić. Wasze osobiste i zawodowe powiązania w różnych branżach i przedsiębiorstwach mogą nam pomóc w zabezpieczeniu najpotrzebniejszej pomocy humanitarnej, takiej jak żywność, materiały ochronne i artykuły medyczne.


Skontaktuj się z nami pod adresem ukraina@pmi-se.org, jeśli masz bliskie powiązania z producentami lub dostawcami w Polsce, Niemczech, Szwecji, Czechach lub na Słowacji, którzy mogą dostarczać następujące produkty: Lista towarów niezbędnych w ramach pomocy humanitarnej.


We współpracy z PMI Ukraine Chapter oraz wolontariuszami odpowiedzialnymi za dystrybucję pomocy humanitarnej zapewniamy, że wszystkie zebrane towary trafią do osób, które pilnie potrzebują takiej pomocy w Ukrainie.


Śledź konta PMI Ukraine Chapter na Facebooku, Instagramie i LinkedIn, aby otrzymywać aktualne informacje o naszej akcji pomocy humanitarnej.


Zaoferuj pracę dla Ukraińców

Dołącz do naszej grupy LinkedIn: JOBS for displaced Ukrainian project and agile professionals.

Stworzyliśmy tę przestrzeń dla społeczności profesjonalistów, aby połączyć pracodawców z całej Europy z przesiedlonymi ukraińskimi specjalistami i studentami, którzy szukają pracy i staży. Dziś grupa liczy już ponad 400 członków.


Zapraszamy Was oraz przedsiębiorstwa do zamieszczania ofert pracy, zadań projektowych lub ofert płatnych staży oraz do bezpośredniego kontaktu z kandydatami z Ukrainy, którzy udostępniają swoje CV. Kandydatom z Ukrainy polecamy szybką ścieżkę rekrutacyjną oraz pakiety relokacyjne/bezpieczeństwa.


Dołącz do wydarzeń dla Ukrainy

Sprawdź naszą stronę EVENTS FOR UKRAINE, na której będziemy zamieszczać wydarzenia organizowane przez oddziały PMI i kierowników projektów na całym świecie na rzecz Ukraińców.Kontakt do PMI Poland Chapter

Jeśli jesteś Ukraińcem poszukującym wsparcia, osobą fizyczną lub przedstawicielem przedsiębiorstwa w Polsce i chcesz się zaangażować, prosimy o kontakt:

Tomasz Grochowski: tomasz.grochowski@pmi.org.pl

www.pmi.org.pl